Karot Beton Delme

Eski tip kırıcı-delicilerle beton delme, tesisat ve şaft boşlukları açma işi günümüzde artık çağ dışı kalmıştır. Bu işlem çok fazla zaman alıp, fazladan iş gücü demektir. Aynı zamanda titreşim oluşturup betonda kılcal çatlaklar meydana gelmesine, inşaatın ciddi olarak zarar görmesine sebep olur.

Bizim sunduğumuz karot ile beton delme işlemi ise çok daha pratik, hızlı ve düşük maliyetli olmakla beraber yapıya zarar verme riski de yoktur.

Firmamız Karot ile beton delme, karot alma, karot test, karot numune alanında   Q10 – Q500 mm arası çap ve 900 mm standart derinlik, 45°ile 90º açı ile her çaptaki deliği sıfır vibrasyonla, betona zarar vermeden delme işlemini demir donatılı veya demir donatısız tüm zeminlere uygulama yapmaktadır. Daha büyük çapta ve daha yüksek derinlikte karot delme işlemleri  de yapılabilmekte olup işe özel olarak ekipman tasarlanmaktadır.

Karot delme işlemi ile ilgili daha detaylı bilgi almak, yaptırmak istediğiniz iş için keşif yaptırmak ve teklif almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.